UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja do bowla chodziłem często i przyznam, że ochrona nigdy sie mnie nie czepiała. Bo jak ktoś idzie sie bawić a nie szukać dymu to może tam isc spokojnie - jedynie kilka razy ktoś sie mnie czepiał ale to byli zawsze już ostro nawal...ni klienci lokalu. Co do całego zajścia to go nie widziałęm ani mnie wtedy nie było w lokalu, jedyne co mnie teraz zastanawia to czemu ci armeni poznikali z Elbląga, skoro są niewinni to mogą isć spokojnie złożyć zeznania, ale ich poprostu nie ma więc dla mnie jest wszystko jasne kto tam tak naprawde kogo pobił i kto kogo teraz kryje przed policją i bierze wszystko na siebie.....