UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak przy okazji. Będąc w szpitalu, przypadkowo mijałem ekipę TVN jak nagrywała wywiad z jakimś lekarzem na ten temat. ( musiałem chwilę poczekać aby nie wejść w kadr) Gdy już kamera była wyłączona lekarz stwierdził : " martwych ludzi się nie leczy". Więc sprawa trochę moż się skomplikować.

info

Anuluj