UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

polska młodzież... gdzie nie pójdziesz tam gangsterzy od siedmiu boleści... zawsze się trafi jakiś cwaniak który będzie kozaczył, a jak wypije to chce się bić i nie mysli jakie moga być konsekwencje jego czynów... odrazu powinni trafić na front... dwa lata w iraku/afganistaniei i tam niech sobie kozaczą, ciekawe jak długo by cwaniakowali

mlody mieszkaniec elblaga