UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co wy sobie myslicie ci co obstaja jeszcze za ta bestia bokserska??!!!!Jestescie w takim razie tacy sami jak on!!!!jak mozecie znalezc dla niego usprawiedliwienia??!!!To bydlak ktory zrujnowal zycie Miskowi!!!Mam tylko nadzieje ze Pawel znajdzie w sobie tyle sily zeby sie obudzic i wraz ze swoja rodzina napluc w gebe temu Pryczkowi czy jak mu tam!!!Skad te plotki o Pawle ze mial juz kiedys sprawy za rozboje?????!!!Co za debil to wymyslil sobie?!!! Pawel juz od dawna mieszka i uczy sie w Gdansku...jest normalnym facetem...moze nie normalnym bo dla was normalnosc meska to Pryczko...a pawel ma w sobie kulture i klase,jest kims fajnym i wartosciowym.Nie jest sklonny do zaczepek i awantur.WQidzac co ci Armeni i ten Pryczek zaczynaja kombinowac chcial poprostu opuscic lokal...a ci debile zadni byli masakry.Jaki to moze byc przypadek?!!! Kiedy komus roztrzaskuje sie glowe i zostawia nie ruszajacego sie na pastwe losu??!!!Lepiej zwolennicy Pryczka modlcie sie razem z nim waszym nakoksowanym i nacpanym wodzem by Bog mial was w swojej opiece i oswiecila wasze chore mozgi pozbawione moralnosci i ludzkiej postawy!!!Pawel wracaj do siebie...niewazne co lekarze mowia my tu wszyscy wierzymy gleboko w ciebie i w to ze wrocisz do nas bo masz zbyt wiele przed soba by tego nie dokonczyc:)

Anka26