UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokladnie Mariusz. Smieszne sa osoby, ktore wypowiadaja sie na temat, o ktorym maja male pojecie lub nie maja go wcale. Pewnie w Bowlingu nie byli wcale, albo byli raz i dostali za rzucanie sie po pijaku. Przypominaja mi sie obrazy transmisji z irackich wiosek, gdzie jeden krzyczy, a reszta bezmyslnie powtarza. Zaloze sie, ze to byla po prostu ustawka i Marcin nie zrobil tego specjalnie. Tamten zaczal i dostal, a pech sprawil, ze jest jak jest. Szkoda obu, nic nie da sie juz, niestety, zrobic.
De