UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiem tak: Koles pobił z kolegami typa ale to nie on 1 uderzyl. Ile razy jest tak ze wychodzi jakis "kozak" z klubu n...ny i zadymy szuka bo mysli ze nikt mu nie podskoczy? I tak bylo w tym przypadku tylko ze sie chlopak przeliczyl.Tak naprawde obie strony sa winne. Koles zachowal sie bezmyslnie i to samo ten drugi.Jeden prowokuje awanture a drugi kontynuuje. Esencja głupoty:]
MrX