UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie osądzajcie nie osądzonego...Piszecie ze to przestepca,dajcie spokoj...Zwykla bijatyka i nieszczesliwy wypadek...Kzademu moze sie to zdarzyc...Mozna byc zaczepionym na ulicy broniac sie uderzyc kogos ,ten ktos fatalnie uderzy glowa o ziemie i umrze w wyniku krawiaka itd....To nieszczesliwy wypadek ktorego mogli oboje uniknac..Marcin powinien trenowac a nie zajmowac sie staniem w pseudodyskotece i narazajac sie na takie sytuacje,a tamten poszkodowany to niewiadomo kim byl moze sam szukal guza...Tak czy siak jest tragedia zarowno dla rodziny poszkodowanego i samego poszkodowanego jak i dla Marcina ktory w ciagu kilku minut mogl sobie przekreslic swoje plany i marzenia na zycie ,oby ich nie przekreslil...Teraz powinien sie modlic zeby tamten przezyl i jakos funkcjonwal...Szkoda mi Ciebie Marcin, ja znam Ciebie z dobrej strony Ci co Cie osadzaja nie,tak czy siak pewnie bedziesz musial poniesc konsekwencje za ta glupote...
Mariusz12345