A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tak pis wstał z kolan - Serio a ludzie sie tak skarzyli ze nadgodzin nie placi?
Od początku było jasne, że po to jest ta cała Wschodnia, prawda? Skala dewastacji tego miasta jest niewiarygodna. Mamy najgorszy i samorząd od dekad. Jedni nieudolni, inni chciwi i cyniczni.
Nazywanie likwidacji lasu "rewitalizacją" to niezły żart
Czy prezydent przeczytał raport oddziaływania na środowisko?
Strona 52 pkt 3.1 -... Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego, jest to wieś leżąca w północnej Polsce.
Cała prawda, i pan p. Prezydencie zezwala na budowę??
Mało?.. str.19 zanieczyszczenie oblicza program OPA3 - Program korzysta z następujących danych:
• katalogu obserwacji meteorologicznych MAGTOiŚ 1983 dla 58 stacji.
Czyli raport powstał m. in. na podstawie danych z 1983 r...
@Racjonalista - Masz. demencję i uwiąd starczy??? Takie bajki dzieciom opowiadasz :-)))
Zaraz odpiszą jak z działkami obok portu - "tajemnica handlowa"
@Racjonalista - A po co buduje się mieszkania? Komunistą jesteś i elbląskie firmy widocznie zajęte czymś innym. Problem bezrobocia a oni budują. O masz Ci los. Myślenie się kłania.
@Racjonalista - Co Ty możesz wiedzieć o komunie? Budowano dekadami dzielnice. Blok, blok, blok. Budżetami branżowo. Był czas na szkoły i był czas na przedszkola. Jak ogarniasz w ogóle. Całe Matejki Topolowa chodziło do SP2 a bloki stoją od lat 80tych. A tam gdzie masz Ogrody to słonie się pasły kiedy cyrk przyjeżdżał. A poza ogródkami działkowymi nie było nic.
@Racjonalista - Nie odnotowano pożaru bez dojazdy Straży Pożarnej. Korków nie widziałeś w aglomeracji pokroju Gdańska czy Warszawy. Dwa razy w ciągu dnia kilka świateł poczekasz i nazywasz to dramatem. Tylko każdy myślący wie, kiedy Dywizja wyjeżdża z pracy czy Skarbówka to można uniknąć natężenia ruchu.