A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piękny ekologiczny teren pachnący chryzantemą z widokiem na światełka do Nieba.
Inwestycja jest zlokalizowana w granicach obszarów ochrony przyrody: znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej oraz w Obszarze Chronionego Krajobrazu Wysoczyzny Elbląskiej - Zachód- to jet to teren chroniony czy nie?
Już patodeweloperzy pchają swe chciwe macki, żeby zniszczyć Bażantarnię i zdewastować piękną przyrodę. A władze temu przyklaskują.
@Stop kurnikom - Mam wrażenie że dla niektórych nawet zabudowa zatorza to niszczenie Bażantarni.
Jak boomer piszesz. Zobacz na olx czy pracuj. pl ile tej roboty... Nigdy GE się nie ogłaszało. GE to chyba jakiś rodzaj schizofrenii przechodzi. Raz redukuje etaty, a raz szuka ludzi do roboty. Ja pamiętam robotę w Elblągu.6 miesięcy na bezrobociu, a następnie robota za najniższą krajową w śmieciówce. Skoro takie zajebiste stawki GE oferuje, to dawaj mi namiary ziomek na tą pracę.
Młodzi nie chcą być influencerami, chyba bommerskiego ścieku się nasłuchałeś...
Pracodawca szuka człowieka z 20 letnim doświadczeniem, grupą niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym i statusem studenta/ucznia.
Przekonaj pracodawców, aby zaczęli młodych zatrudniać...
No mieszkałem obecnie w jednej z aglomeracji... Elbląg to tylko kilka ulic na krzyż więc w 10 minut powinienem te zadupie objechać.
Potrafiono za komuny z pogorzeliska wojennego zbudować od zera miasta, wsie... Zobacz w statystykach ile budowało się za Gierka, a ile obecnie. Co z tego, że nie czekasz na przydział w mieszkaniu 10-20 lat skoro zaciągasz kredyt na 30 lat na spłatę kawalerki na którą oddajesz ponad połowę wypłaty? Nie patrz na średnią zarobków, a na medianę zarobków. Większość ludzi pracuje za najniższą albo otrzymuję tylko 2-3 stówy więcej niż najniższa... A nie daj Cię Panie Boże jak masz w ogóle dzieci to bank Ci kredytu na mieszkanie nie udzieli, nie wspominając o tym, że ciężko obecnie jest otrzymać umowę pracę na czas nieokreślony... Ot cały dobrobyt... Za złotówkę Zanech sprzedali. Nie ma Zamechu to nie ma Elbląga.
A gdzie jest opozycja w tej radzie?
Zabudować Stare Miasto Wyspę Spichrzów Podzamcze a potem dalsze rejony Ludzi coraz mniej pracy coraz mniej kto tam będzie mieszkać ? Kiedy zainwestował w Elblągu jakiś poważniejszy przedsiębiorca (nie handel produkcja)Zaco bieżecie pieniądze
I zaraz będzie płacz, że strzelnica, cmentarz oraz korki..