@Racjonalista - Masz. demencję i uwiąd starczy??? Takie bajki dzieciom opowiadasz :-)))Wredny weredyk
@Racjonalista - Masz. demencję i uwiąd starczy??? Takie bajki dzieciom opowiadasz :-)))