UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Racjonalista - A po co buduje się mieszkania? Komunistą jesteś i elbląskie firmy widocznie zajęte czymś innym. Problem bezrobocia a oni budują. O masz Ci los. Myślenie się kłania.
@Racjonalista - A po co buduje się mieszkania? Komunistą jesteś i elbląskie firmy widocznie zajęte czymś innym. Problem bezrobocia a oni budują. O masz Ci los. Myślenie się kłania.