UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Racjonalista - A po co buduje się mieszkania? Komunistą jesteś i elbląskie firmy widocznie zajęte czymś innym. Problem bezrobocia a oni budują. O masz Ci los. Myślenie się kłania.


Anuluj