UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Racjonalista - Nie odnotowano pożaru bez dojazdy Straży Pożarnej. Korków nie widziałeś w aglomeracji pokroju Gdańska czy Warszawy. Dwa razy w ciągu dnia kilka świateł poczekasz i nazywasz to dramatem. Tylko każdy myślący wie, kiedy Dywizja wyjeżdża z pracy czy Skarbówka to można uniknąć natężenia ruchu.