UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od początku było jasne, że po to jest ta cała Wschodnia, prawda? Skala dewastacji tego miasta jest niewiarygodna. Mamy najgorszy i samorząd od dekad. Jedni nieudolni, inni chciwi i cyniczni.


Anuluj