UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od początku było jasne, że po to jest ta cała Wschodnia, prawda? Skala dewastacji tego miasta jest niewiarygodna. Mamy najgorszy i samorząd od dekad. Jedni nieudolni, inni chciwi i cyniczni.
Od początku było jasne, że po to jest ta cała Wschodnia, prawda? Skala dewastacji tego miasta jest niewiarygodna. Mamy najgorszy i samorząd od dekad. Jedni nieudolni, inni chciwi i cyniczni.