UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Dąbrowskiego dużo terenów do zabudowy albo na Okólnika tam budować Cały były poligon na Dębicy pusty stoi
Na Dąbrowskiego dużo terenów do zabudowy albo na Okólnika tam budować Cały były poligon na Dębicy pusty stoi