UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Racjonalista - Bezrobocia? W dzisiejszych czasach każdy młody chce być influencerem na YT także o czym tu mówisz, jakim bezrobociu. P i zarabiać 20tys/mięs. Ptrzebuja masę ludzi do GE od produkcji po biuro, a chętnych jak na lekarstwo bo już 6500brutto dla człowieka bez żadnego doświadczenia, czy wykształcenia na początek to jest stawka poniżej jego godności. Za dużo ferdka kiepskiego chybaxl wesxlo.


Anuluj