UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziesięć lat temu Wójcik płacił 3 minimalne /mc a ty się dziwisz że teraz nie ma chętnych do pracy za pensję niewiele wyższą od najniższej możliwej ?
Tak pis wstał z kolan
Dziesięć lat temu Wójcik płacił 3 minimalne /mc a ty się dziwisz że teraz nie ma chętnych do pracy za pensję niewiele wyższą od najniższej możliwej ?
Tak pis wstał z kolan