UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziesięć lat temu Wójcik płacił 3 minimalne /mc a ty się dziwisz że teraz nie ma chętnych do pracy za pensję niewiele wyższą od najniższej możliwej ?

Tak pis wstał z kolan

Anuluj