Wybrany wątek opinii
Bardzo zaj.... eb..... miejsce lepsze niż ta Topolowa która miałem dziś okazję jechać. Z powodu stawiania tam nowego bloku ulica całkiem nie przejezdna no po prostu masakra współczuję ludziom co tam mieszkają i dziwię się że się na to zgodzili.
Do moderacji
Odpowiedz
18
19
@Patryk Z - Papryk, walnij się w czułko
Do moderacji
Odpowiedz
6
16
@Patryk Z - o Topolowej świat zapomniał dziura na dziurze koło idzie zostawić!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0