Wybrany wątek opinii

Bardzo zaj.... eb..... miejsce lepsze niż ta Topolowa która miałem dziś okazję jechać. Z powodu stawiania tam nowego bloku ulica całkiem nie przejezdna no po prostu masakra współczuję ludziom co tam mieszkają i dziwię się że się na to zgodzili.
Patryk Z (2026.03.25)
@Patryk Z - Papryk, walnij się w czułko
(2026.03.25)
@Patryk Z - o Topolowej świat zapomniał dziura na dziurze koło idzie zostawić!
Zażenowana (2026.03.26)
Powrót do komentarzy