Wybrany wątek opinii
A ulicy Wschodniej jak nie ma tak nie ma i niewiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Przecież to zakorkuje tę część miasta na amen. Logiki w tym żadnej.
Do moderacji
Odpowiedz
35
12
Deweloper ma to w d… Zbudować, sprzedać, zapomnieć.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1