Wybrany wątek opinii

A ulicy Wschodniej jak nie ma tak nie ma i niewiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Przecież to zakorkuje tę część miasta na amen. Logiki w tym żadnej.
(2026.03.25)
Deweloper ma to w d… Zbudować, sprzedać, zapomnieć.
Mój stary (2026.03.26)
Powrót do komentarzy