91
10.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wiertajlot - A wystarczy utkać ci buźkę wskaźnikami wzrostu gospodarczego i spadku inflacji. Teraz rząd KO zabawi się w Morawieckiego. Inflacja 20% jest dobra, dobra dla budżetu Państwa. No jak jest wojna tam gdzie ropa jest produktem narodowym to i się skończyło paliwo po 5,30 zł
(2026.03.10)
zenekspodsklepu jest praca na odlewni czy na budowie ale każdy w urzędzie chciałby siedzieć nawet do GE nie ma chętnych fizycznie pracowac
(2026.03.10)

info

4  
  5
papapa
(2026.03.10)
@nygus - Będzie trzeba będę pracował za minimum, między czasie szukając czegoś innego, napewno nie usiądę i nie będę płakał.
okoniowaty (2026.03.10)
Wcale nie o patologii, tylko ludzie wolą mieć zasiłki, ubezpieczenie z urzędu pracy i robić na czarno np. wykończeniówkę, i nie muszą wstawać na 6 i siedzieć 8 h w pracy, albo robić na nocki. masz rację 3292 + (2x800) = 4829,plus obiady w szkole, plus różnego rodzaju dodatki np. żywność z gminy w ramach UE - i wiele innych o których nie wiem.
okoniowaty (2026.03.10)
GE potrzebuje masę ludzi, ale nie ma chętnych widocznie.
Mymieszkancy (2026.03.10)

info

4  
  2
Prokuratura oskarża posła PiS o popełnienie sześciu przestępstw. Dwa z nich dotyczą fikcyjnego zatrudnienia polityka w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. - Tam załatwiano pracę dla znajomych partyjnych, przede wszystkim z ówczesnej partii Zbigniewa Ziobry, czyli Suwerennej Polski
Pisowski pracownik roku (2026.03.10)

info

12  
  3
@nygus - Elbląg to miasto użalaczy. Przekwalifikuj się, mnie nikt o zdanie nie pytał co zrobić, jak lądowałem na bezrobociu. Miałem uzbieraną poduszkę finansową, zrobiłem odpowiednie szkolenia za własne pieniądze i teraz nie narzekam. Internet to kopalnia wiedzy, ale liczą się chęci. Leniwy zawsze będzie szukać wymówek.
(2026.03.10)
Jedni mają kwalifikacje aby siedzieć przy laptopie drudzy aby kłaść tynk
(2026.03.10)
Bardzo mądra decyzja
(2026.03.10)