A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wiertajlot - A wystarczy utkać ci buźkę wskaźnikami wzrostu gospodarczego i spadku inflacji. Teraz rząd KO zabawi się w Morawieckiego. Inflacja 20% jest dobra, dobra dla budżetu Państwa. No jak jest wojna tam gdzie ropa jest produktem narodowym to i się skończyło paliwo po 5,30 zł
zenekspodsklepu jest praca na odlewni czy na budowie ale każdy w urzędzie chciałby siedzieć nawet do GE nie ma chętnych fizycznie pracowac
papapa
@nygus - Będzie trzeba będę pracował za minimum, między czasie szukając czegoś innego, napewno nie usiądę i nie będę płakał.
Wcale nie o patologii, tylko ludzie wolą mieć zasiłki, ubezpieczenie z urzędu pracy i robić na czarno np. wykończeniówkę, i nie muszą wstawać na 6 i siedzieć 8 h w pracy, albo robić na nocki. masz rację 3292 + (2x800) = 4829,plus obiady w szkole, plus różnego rodzaju dodatki np. żywność z gminy w ramach UE - i wiele innych o których nie wiem.
GE potrzebuje masę ludzi, ale nie ma chętnych widocznie.
Prokuratura oskarża posła PiS o popełnienie sześciu przestępstw. Dwa z nich dotyczą fikcyjnego zatrudnienia polityka w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. - Tam załatwiano pracę dla znajomych partyjnych, przede wszystkim z ówczesnej partii Zbigniewa Ziobry, czyli Suwerennej Polski
@nygus - Elbląg to miasto użalaczy. Przekwalifikuj się, mnie nikt o zdanie nie pytał co zrobić, jak lądowałem na bezrobociu. Miałem uzbieraną poduszkę finansową, zrobiłem odpowiednie szkolenia za własne pieniądze i teraz nie narzekam. Internet to kopalnia wiedzy, ale liczą się chęci. Leniwy zawsze będzie szukać wymówek.
Jedni mają kwalifikacje aby siedzieć przy laptopie drudzy aby kłaść tynk
Bardzo mądra decyzja