Wybrany wątek opinii
Praca jest tylko, pracować się nie chce.
Do moderacji
Odpowiedz
33
41
@okoniowaty - Pracujesz za minimum ? Nadejdzie ten czas.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@nygus - Będzie trzeba będę pracował za minimum, między czasie szukając czegoś innego, napewno nie usiądę i nie będę płakał.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@nygus - Elbląg to miasto użalaczy. Przekwalifikuj się, mnie nikt o zdanie nie pytał co zrobić, jak lądowałem na bezrobociu. Miałem uzbieraną poduszkę finansową, zrobiłem odpowiednie szkolenia za własne pieniądze i teraz nie narzekam. Internet to kopalnia wiedzy, ale liczą się chęci. Leniwy zawsze będzie szukać wymówek.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5