91
10.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sytuacja jest zła, w 2020 r. Elbląg miał 119 tysięcy mieszkańców, w 2024 r. tylko 112 tysięcy, a bezrobocie wzrosło z 2,5 do 3,3 tysiąca
(2026.03.10)

info

9  
  2
@zenekspodsklepu - Szczególnie tych przepracowanych mundurowych i zmęczone panie po sześćdziesiątym rokiem życia.
(2026.03.10)
uśmiechnijcie się brygadaaaa.... a do gara to tynk wam wpadnie z sufitu... ale gęba od ucha do ucha.....
(2026.03.10)

info

9  
  13
Ściągajcie więcej obcokrajowców!
(2026.03.10)

info

10  
  5
@kukuś - nie licz na wcisłe, on zawraca ujeeemmmm wisłę
nie wszystko co ryże to złot (2026.03.10)
@Wiertajlot - "W skpelach niesamowita drożyzna, rachunki wzrosły, cana za pellet wzrosla, ceny paliw wzrosły, ceny mieszkan są tak zaporowe że trzeba by było kraść żeby na mieszkanie czy dom zarobić, Polacy w Portfelach mają o wiele mniej, w Polskich domach coraz gorzej a bezrobocie zbiera swoje żniwa. " - piękne podsumowanie 8 lat rządów pisu.
(2026.03.10)
@okoniowaty - Mowa o patologii. Minimum socjalne jest śmieszne 823 zł netto miesięcznie. Rodzina 2+2 to 3292 zł tak więc najniższa krajowa zamyka zasiłki stałe, celowe w MOPS. Tylko żerowanie na opiece społecznej nie podnosi jakości życia adekwatnie do pracującego człowieka.
(2026.03.10)
Zasiłek jest maksymalnie na rok. Przeważnie jest na pół roku. O jakim życiu z zasiłków mówisz? Po tym okresie nie masz środków do życia
(2026.03.10)
@Wiertajlot - A Ty spałeś ostatnie 8 lat rządów PiS? Bo opisujesz ten model drenowania portfela społeczeństwa. A kiedy to mieszkania były dostępne? Krzycz Donald, Donald ale Trump Wasz idol. To, że politycznie ceny paliwa i ryzyko inflacji jest na rękę PiS to wiemy. Tylko, żeby się z tego cieszyć to trzeba być dzbanem.
(2026.03.10)
Jest sporo pracy za najniższą krajową ale trzeba ciężko pracować a wszyscy chcą za biurkiem przy laptopie siedzieć
(2026.03.10)