UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wiertajlot - A wystarczy utkać ci buźkę wskaźnikami wzrostu gospodarczego i spadku inflacji. Teraz rząd KO zabawi się w Morawieckiego. Inflacja 20% jest dobra, dobra dla budżetu Państwa. No jak jest wojna tam gdzie ropa jest produktem narodowym to i się skończyło paliwo po 5,30 zł


Anuluj