UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale nie o patologii, tylko ludzie wolą mieć zasiłki, ubezpieczenie z urzędu pracy i robić na czarno np. wykończeniówkę, i nie muszą wstawać na 6 i siedzieć 8 h w pracy, albo robić na nocki. masz rację 3292 + (2x800) = 4829,plus obiady w szkole, plus różnego rodzaju dodatki np. żywność z gminy w ramach UE - i wiele innych o których nie wiem.

okoniowaty

Anuluj