UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wcale nie o patologii, tylko ludzie wolą mieć zasiłki, ubezpieczenie z urzędu pracy i robić na czarno np. wykończeniówkę, i nie muszą wstawać na 6 i siedzieć 8 h w pracy, albo robić na nocki. masz rację 3292 + (2x800) = 4829,plus obiady w szkole, plus różnego rodzaju dodatki np. żywność z gminy w ramach UE - i wiele innych o których nie wiem.

okoniowaty