UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wiertajlot - A wystarczy utkać ci buźkę wskaźnikami wzrostu gospodarczego i spadku inflacji. Teraz rząd KO zabawi się w Morawieckiego. Inflacja 20% jest dobra, dobra dla budżetu Państwa. No jak jest wojna tam gdzie ropa jest produktem narodowym to i się skończyło paliwo po 5,30 zł