UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nygus - Elbląg to miasto użalaczy. Przekwalifikuj się, mnie nikt o zdanie nie pytał co zrobić, jak lądowałem na bezrobociu. Miałem uzbieraną poduszkę finansową, zrobiłem odpowiednie szkolenia za własne pieniądze i teraz nie narzekam. Internet to kopalnia wiedzy, ale liczą się chęci. Leniwy zawsze będzie szukać wymówek.


Anuluj