UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@nygus - Elbląg to miasto użalaczy. Przekwalifikuj się, mnie nikt o zdanie nie pytał co zrobić, jak lądowałem na bezrobociu. Miałem uzbieraną poduszkę finansową, zrobiłem odpowiednie szkolenia za własne pieniądze i teraz nie narzekam. Internet to kopalnia wiedzy, ale liczą się chęci. Leniwy zawsze będzie szukać wymówek.