42
25.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wody Polskie nie są w stanie zabezpieczać miasto przed powodziami. Instytucja jest sparaliżowana brakiem finansowania z budżetu. Kompetentni ludzie odchodzą z pracy. Tragedia PIS-PO jedno zło.
(2026.02.25)

info

9  
  0
A do czego w Elblągu nie jest długa droga ? Prawie do wszystkiego jest dłużej niż gdzie indziej, tu się władzy nie śpieszy, bo za pośpiech nie płacą
(2026.02.25)

info

2  
  0
Absolutnie masz rację. W Niemczech tworzy się aglomeracje łącząc w nie wioski stające się dzielnicami. Jest tkie miasto pod Bruszwikiem które ma 30 km długości a jego symbolem są komuny huty widoczne z autobanu na Hanower. Problem leży jednak nie w Elblągu ale w Olsztynie który niszczy nasze miasto pod każdym względem bojąc się konkurencji. I bardzo dobrze bo za kilka lat rozpiszemy po raz kolejny Referendum nie tylko przeciwko namiestnikom oligarchii z Olsztyna ale szerzej - o odbudowę samodzielności. Wcisła i Gelertowa niestety sprzedają nas w zamian za stołki i klepanie po plecach. Tyle że PISowcy są jeszcze bezczelniejsi - sprzedali się szmondakowi z Pasłęka popieranego przez szmondaków z warszawki. Dobrze gadają - dziś a jak mogli nas usamodzielnić to łupili nas cenami paliwa a potem sprzedali 400 stacji Węgrom. Orban ma za co bronić zdrajcy stanu który rozwalił wymiar niesprawiedliwości robiąc tam siedlisko przydupasów. Damy radę - jeszcze kilka lat i Wojewoda i Marszałek będę witani u nas "kamieniami" Paradoksalnie im u nas gorzej tym szybciej rozpieprzymy to szuwarowo błotne tałatajstwo. Może dożyje tej pięknej chwili a jak nie dożyje to będę następni których depresja nie dołuje ale dopinguje
MariuszLewandowski-Fc (2026.02.25)
Dużo ważniejszy od ochrony powodziowej miasta jest parking dla TiRów pana dyrektora.
GłębokaMyśl (2026.02.25)

info

3  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - Szacun Panie Mariuszu !
GłębokaMyśl (2026.02.25)
Glosowali na Jurija Wcislo i PO, to tera mają
Stary Elbląg (2026.02.25)
@Stary Elbląg - Jurij oflagował się dziś na żółto niebiesko i obwieszcza że za wschodnią granicą jest nasza wojna. Polacy go tam zaorali w komentarzach na socjalach. Kto tego bałwana głosuje? I w jakim celu?
Głębokie zaniepokojenie (2026.02.25)
Zbiorników nie będzie bo pieniędzy też nie ma i nie będzie przynajmniej za tej kadencji sejmu
(2026.02.26)

info

4  
  1
Już jeden zbiornik wykopali w polu na Okólnika tylko ciekawe po co
(2026.02.26)

info

1  
  0
Przy tych obecnie rządzących naszym miastem WSZYSTKO jest i będzie trwało długo. No, jedynie na co nie musimy czekać to na kolejne obietnice. Bo jak powiedział jeden z przedstawicieli partii obecnie rządzącej "cóż szkodzi obiecać". Tak wygląda siła i sprawczość działania i inwestycji w naszym mieście i regionie ???
(2026.02.26)

info

4  
  0