42
25.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PortEl powinien dodać na stronie zakładkę „ Kiedyś wszystko będzie” i w niej umieszczać zwiastuny przyszłych gospodarczych osiągnięć zapewniających dobrobyt i bezpieczeństwo mieszkańców. Zapowiadanych różnych przyszłych działań jest może nawet więcej niż reklam w TV na różne dolegliwości zdrowotne.
Czy (2026.02.25)
@Wąska Kumiela - Może słownik se kupisz?
(2026.02.25)
@Czy - I samochody Izera też
(2026.02.25)
Ogarnij kuwetę a na temat ekonomii cisza. Lepiej drukować forsę i mówić, że jesteśmy bogaci. Ewentualnie być jak Kaczyński. Niech każdy wyborca PiS idzie po najdroższy kredyt z marżą 200% vs oferta najtańsza. Pokazać innym, że bogatego stać na wysoki procent. Bo prezes powiedział, że tak trzeba.
(2026.02.25)
Miną lata, zanim w Elblągu powstaną zbiorniki retencyjne, mające chronić miasto. Przykro słuchać takich informacji. Coraz bardziej upewniam się, że Elbląg jest miastem pechowym i od 1945 roku niechcianym w Polsce, bo poniemieckim i nie może się poprzez kolejne słabe władze wyzwolić, choć były plany w latach 80 tych gdy mieliśmy 140 tys. mieszkańców i byliśmy województwem, że po 2000 roku Elbląg będzie liczył 180 tys. osób. , a dzielnica Warszawskie Przedmieście będzie liczyła 40 tys. osób i miał w swoich granicach Gronowo Górne, Nowinę, Przezmark, Czechowo, Sierpin, Wilkowo. Kiedyś władze naszego miasta miały perspektywiczne plany rozwoju i zabudowy do województwa przyjeżdżali licznie nowi mieszkańcy, było wiele miejsc pracy, ale mądralom w rządzie AWS to nie odpowiadało i zlikwidowali 33 województwa. Dziś Elbląg to miasto bez perspektyw na rozwój, tylko na trwanie z tendencją na zwój. Młodzi uciekajcie stąd dopóki Was depresja nie dopadnie i zatrzyma. ,
(2026.02.25)
jeśli nie da się wykorzystać starej śluzy to nie widzę problemu aby wybudować nową która odprowadzała by nadmiar wody na pozostałą część odkrytego basenu. Na pewno będzie to tańsze niż budowanie nowych zbiorników. I nie wiem komu na tym zależy żeby tego nie zrobić.
(2026.02.25)

info

6  
  0
jeśli nie da się wykorzystać starej śluzy to nie widzę problemu aby wybudować nową która odprowadzała by nadmiar wody na pozostałą część odkrytego basenu. Na pewno będzie to tańsze niż budowanie nowych zbiorników. I nie wiem komu na tym zależy żeby tego nie zrobić.
El. (2026.02.25)

info

5  
  0
Panie, to się zateguje...
(2026.02.25)

info

0  
  0
Demografia zrobiła swoje. Tobie się wydaje, że tam gdzieś jest inaczej, że mamy ruch ze wsi do miast i tylko Elbląg kuleje. To nie te czasy. Patrz Poznań historycznie od 1990 r.590tys, powoli powoli do 575tys obecnie 535tys. mieszkańców a kołchozów w okolicy nabudowano. Jak nie VW to Amazon i cała masa korporacji w samym województwie np. Solaris. Miejsc pracy natkane aż zwozić trzeba autobusami pracowników.
(2026.02.25)
Ale wyrąb to poszedł błyskawicznie. Niszczenie przyrody szczególna domena rządów pis jest rewelacyjna i szybka w wykonaniu. Tylko już nie komu naprawić tych szkód, zresztą i tak najczęściej są niestety nieodwracalne.
(2026.02.25)

info

6  
  4