Wybrany wątek opinii

Glosowali na Jurija Wcislo i PO, to tera mają
Stary Elbląg (2026.02.25)
@Stary Elbląg - Jurij oflagował się dziś na żółto niebiesko i obwieszcza że za wschodnią granicą jest nasza wojna. Polacy go tam zaorali w komentarzach na socjalach. Kto tego bałwana głosuje? I w jakim celu?
Głębokie zaniepokojenie (2026.02.25)
Powrót do komentarzy