Wybrany wątek opinii
Glosowali na Jurija Wcislo i PO, to tera mają
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Stary Elbląg - Jurij oflagował się dziś na żółto niebiesko i obwieszcza że za wschodnią granicą jest nasza wojna. Polacy go tam zaorali w komentarzach na socjalach. Kto tego bałwana głosuje? I w jakim celu?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0