UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy tych obecnie rządzących naszym miastem WSZYSTKO jest i będzie trwało długo. No, jedynie na co nie musimy czekać to na kolejne obietnice. Bo jak powiedział jeden z przedstawicieli partii obecnie rządzącej "cóż szkodzi obiecać". Tak wygląda siła i sprawczość działania i inwestycji w naszym mieście i regionie ???