UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy tych obecnie rządzących naszym miastem WSZYSTKO jest i będzie trwało długo. No, jedynie na co nie musimy czekać to na kolejne obietnice. Bo jak powiedział jeden z przedstawicieli partii obecnie rządzącej "cóż szkodzi obiecać". Tak wygląda siła i sprawczość działania i inwestycji w naszym mieście i regionie ???