UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stary Elbląg - Jurij oflagował się dziś na żółto niebiesko i obwieszcza że za wschodnią granicą jest nasza wojna. Polacy go tam zaorali w komentarzach na socjalach. Kto tego bałwana głosuje? I w jakim celu?

Głębokie zaniepokojenie

Anuluj