42
25.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po raz kolejny - "urzędnicy" - najpierw subskrybcja i obejrzenie kanału "WOLNE RZEKI" na YT - edukacja.... a potem dopiero praca w terenie. To jest żenujące, jak po tylu latach ten kraj jest wciąż okropnie zarządzany :( KOMPETENCJE - to podstawa w życiu, przemyśle, zarządzaniu... budowanie KOMPETENCJI to podstawa każdego sensownego kraju.
WolneMedia.pl (2026.02.26)

info

3  
  0
Jakby to dotyczyło Olsztyna to kasa na zbiorniki na pewno by się znalazła. Elbląg dla Olsztyna to miasto którego nie ma !
Ręce opadają (2026.02.26)

info

2  
  0