UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Absolutnie masz rację. W Niemczech tworzy się aglomeracje łącząc w nie wioski stające się dzielnicami. Jest tkie miasto pod Bruszwikiem które ma 30 km długości a jego symbolem są komuny huty widoczne z autobanu na Hanower. Problem leży jednak nie w Elblągu ale w Olsztynie który niszczy nasze miasto pod każdym względem bojąc się konkurencji. I bardzo dobrze bo za kilka lat rozpiszemy po raz kolejny Referendum nie tylko przeciwko namiestnikom oligarchii z Olsztyna ale szerzej - o odbudowę samodzielności. Wcisła i Gelertowa niestety sprzedają nas w zamian za stołki i klepanie po plecach. Tyle że PISowcy są jeszcze bezczelniejsi - sprzedali się szmondakowi z Pasłęka popieranego przez szmondaków z warszawki. Dobrze gadają - dziś a jak mogli nas usamodzielnić to łupili nas cenami paliwa a potem sprzedali 400 stacji Węgrom. Orban ma za co bronić zdrajcy stanu który rozwalił wymiar niesprawiedliwości robiąc tam siedlisko przydupasów. Damy radę - jeszcze kilka lat i Wojewoda i Marszałek będę witani u nas "kamieniami" Paradoksalnie im u nas gorzej tym szybciej rozpieprzymy to szuwarowo błotne tałatajstwo. Może dożyje tej pięknej chwili a jak nie dożyje to będę następni których depresja nie dołuje ale dopinguje

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj