UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Stary Elbląg - Jurij oflagował się dziś na żółto niebiesko i obwieszcza że za wschodnią granicą jest nasza wojna. Polacy go tam zaorali w komentarzach na socjalach. Kto tego bałwana głosuje? I w jakim celu?

Głębokie zaniepokojenie