UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A do czego w Elblągu nie jest długa droga ? Prawie do wszystkiego jest dłużej niż gdzie indziej, tu się władzy nie śpieszy, bo za pośpiech nie płacą
A do czego w Elblągu nie jest długa droga ? Prawie do wszystkiego jest dłużej niż gdzie indziej, tu się władzy nie śpieszy, bo za pośpiech nie płacą