UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A do czego w Elblągu nie jest długa droga ? Prawie do wszystkiego jest dłużej niż gdzie indziej, tu się władzy nie śpieszy, bo za pośpiech nie płacą


Anuluj