UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Demografia zrobiła swoje. Tobie się wydaje, że tam gdzieś jest inaczej, że mamy ruch ze wsi do miast i tylko Elbląg kuleje. To nie te czasy. Patrz Poznań historycznie od 1990 r.590tys, powoli powoli do 575tys obecnie 535tys. mieszkańców a kołchozów w okolicy nabudowano. Jak nie VW to Amazon i cała masa korporacji w samym województwie np. Solaris. Miejsc pracy natkane aż zwozić trzeba autobusami pracowników.