UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogarnij kuwetę a na temat ekonomii cisza. Lepiej drukować forsę i mówić, że jesteśmy bogaci. Ewentualnie być jak Kaczyński. Niech każdy wyborca PiS idzie po najdroższy kredyt z marżą 200% vs oferta najtańsza. Pokazać innym, że bogatego stać na wysoki procent. Bo prezes powiedział, że tak trzeba.