UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miną lata, zanim w Elblągu powstaną zbiorniki retencyjne, mające chronić miasto. Przykro słuchać takich informacji. Coraz bardziej upewniam się, że Elbląg jest miastem pechowym i od 1945 roku niechcianym w Polsce, bo poniemieckim i nie może się poprzez kolejne słabe władze wyzwolić, choć były plany w latach 80 tych gdy mieliśmy 140 tys. mieszkańców i byliśmy województwem, że po 2000 roku Elbląg będzie liczył 180 tys. osób. , a dzielnica Warszawskie Przedmieście będzie liczyła 40 tys. osób i miał w swoich granicach Gronowo Górne, Nowinę, Przezmark, Czechowo, Sierpin, Wilkowo. Kiedyś władze naszego miasta miały perspektywiczne plany rozwoju i zabudowy do województwa przyjeżdżali licznie nowi mieszkańcy, było wiele miejsc pracy, ale mądralom w rządzie AWS to nie odpowiadało i zlikwidowali 33 województwa. Dziś Elbląg to miasto bez perspektyw na rozwój, tylko na trwanie z tendencją na zwój. Młodzi uciekajcie stąd dopóki Was depresja nie dopadnie i zatrzyma. ,


Anuluj