UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Demografia zrobiła swoje. Tobie się wydaje, że tam gdzieś jest inaczej, że mamy ruch ze wsi do miast i tylko Elbląg kuleje. To nie te czasy. Patrz Poznań historycznie od 1990 r.590tys, powoli powoli do 575tys obecnie 535tys. mieszkańców a kołchozów w okolicy nabudowano. Jak nie VW to Amazon i cała masa korporacji w samym województwie np. Solaris. Miejsc pracy natkane aż zwozić trzeba autobusami pracowników.