Wybrany wątek opinii
Elbląg nie ma na zbiorniki które są niezbędne a co powiedzieć o środkach na rozbudowę Portu. Piniedzy Nie Ma i Nie Będzie
Do moderacji
Odpowiedz
38
15
Rozumu nie ma, nie było i nie będzie dotyczy to większości pseudo fachowców tu się wypowiadających. Zarządzajcie swoimi norami, trzeba dobrze posprzątać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Ogarnij kuwetę a na temat ekonomii cisza. Lepiej drukować forsę i mówić, że jesteśmy bogaci. Ewentualnie być jak Kaczyński. Niech każdy wyborca PiS idzie po najdroższy kredyt z marżą 200% vs oferta najtańsza. Pokazać innym, że bogatego stać na wysoki procent. Bo prezes powiedział, że tak trzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5