Wybrany wątek opinii

Zamiast niszczyć ten teren w Bażantarni to taniej i szybciej poszerzyliby rów zwany Kumiela wzdłuż terenu Elzamu i ul. Fabrycznej. Bardzo wąski odcinek rzeki, przez co spiętrza wodę na ul. Związku Jazczurczego zalewając bloki. Czemu wszystkie media i urząd milczą na temat poszerzenia tego odcinka?
Wąska Kumiela (2026.02.25)
@Wąska Kumiela - niby wykształceni ludzie w zakresie hydro.. , a nie widzą ciągle wąskiego koryta od grunwaldziej do rzeki Elblag.
(2026.02.25)
@Wąska Kumiela - Chcesz zaistnieć czy co, każdy wie że wąsko ?
(2026.02.25)
@Wąska Kumiela - Może słownik se kupisz?
(2026.02.25)
Powrót do komentarzy