Wybrany wątek opinii
Zamiast niszczyć ten teren w Bażantarni to taniej i szybciej poszerzyliby rów zwany Kumiela wzdłuż terenu Elzamu i ul. Fabrycznej. Bardzo wąski odcinek rzeki, przez co spiętrza wodę na ul. Związku Jazczurczego zalewając bloki. Czemu wszystkie media i urząd milczą na temat poszerzenia tego odcinka?
Do moderacji
Odpowiedz
31
10
@Wąska Kumiela - niby wykształceni ludzie w zakresie hydro.. , a nie widzą ciągle wąskiego koryta od grunwaldziej do rzeki Elblag.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Wąska Kumiela - Chcesz zaistnieć czy co, każdy wie że wąsko ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Wąska Kumiela - Może słownik se kupisz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2