42
25.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego tak zrobiono? To jest nieodpowiedzialne. Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego radni i obecnie rządzący miastem klepnęli ten projekt i inwestycję? Bo ówczesny prezydent tak chciał, a obecny chciał być zastępcą? Bo UE dała dofinansowanie? Bo przed wyborami trzeba było piarowego sukcesu?
(2026.02.25)
Spoko !
(2026.02.25)

info

6  
  0
@Wąska Kumiela - niby wykształceni ludzie w zakresie hydro.. , a nie widzą ciągle wąskiego koryta od grunwaldziej do rzeki Elblag.
(2026.02.25)
Ale krotka może być droga do referendum I precz. Myślicie ze jesteście klejem przyklejeni do stołków.
(2026.02.25)

info

9  
  6
Odrazu widać że masz zakuty łeb !
(2026.02.25)
@Wąska Kumiela - Chcesz zaistnieć czy co, każdy wie że wąsko ?
(2026.02.25)
Rozumu nie ma, nie było i nie będzie dotyczy to większości pseudo fachowców tu się wypowiadających. Zarządzajcie swoimi norami, trzeba dobrze posprzątać.
(2026.02.25)
Ale obiecują mieszkańcom port. Ha ha ha ha!
:)) (2026.02.25)

info

8  
  0
Za zalewanie miasta, powodzie, brak zbiornika retencyjnego 100% odpowiedzialności ponoszą lokalni szkodnicy z KO. To oni doprowadzili zbiornik retencyjny które otrzymaliśmy jeszcze po Niemcach do totalnej ruiny. Swoją niegospodarnością, niechlujstwem i brakiem kompetencji sprawili że obiekt nie nadaje się już do niczego. Ba na jego części wybetonowali plac i nazwali letnim parkiem wodnym! Barbarzyństwo na ogromną skalę. Dalej głosujecie na KO a później kladzcie worki z piaskiem, zbierajcie szlam z ulic, piwnic i swoich aut.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.02.25)

info

15  
  7
Gdy rządził pis nie było problemu
Nie budować (2026.02.25)

info

5  
  7