A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego tak zrobiono? To jest nieodpowiedzialne. Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego radni i obecnie rządzący miastem klepnęli ten projekt i inwestycję? Bo ówczesny prezydent tak chciał, a obecny chciał być zastępcą? Bo UE dała dofinansowanie? Bo przed wyborami trzeba było piarowego sukcesu?
@Wąska Kumiela - niby wykształceni ludzie w zakresie hydro.. , a nie widzą ciągle wąskiego koryta od grunwaldziej do rzeki Elblag.
Ale krotka może być droga do referendum I precz. Myślicie ze jesteście klejem przyklejeni do stołków.
Odrazu widać że masz zakuty łeb !
@Wąska Kumiela - Chcesz zaistnieć czy co, każdy wie że wąsko ?
Rozumu nie ma, nie było i nie będzie dotyczy to większości pseudo fachowców tu się wypowiadających. Zarządzajcie swoimi norami, trzeba dobrze posprzątać.
Ale obiecują mieszkańcom port. Ha ha ha ha!
Za zalewanie miasta, powodzie, brak zbiornika retencyjnego 100% odpowiedzialności ponoszą lokalni szkodnicy z KO. To oni doprowadzili zbiornik retencyjny które otrzymaliśmy jeszcze po Niemcach do totalnej ruiny. Swoją niegospodarnością, niechlujstwem i brakiem kompetencji sprawili że obiekt nie nadaje się już do niczego. Ba na jego części wybetonowali plac i nazwali letnim parkiem wodnym! Barbarzyństwo na ogromną skalę. Dalej głosujecie na KO a później kladzcie worki z piaskiem, zbierajcie szlam z ulic, piwnic i swoich aut.