UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeśli nie da się wykorzystać starej śluzy to nie widzę problemu aby wybudować nową która odprowadzała by nadmiar wody na pozostałą część odkrytego basenu. Na pewno będzie to tańsze niż budowanie nowych zbiorników. I nie wiem komu na tym zależy żeby tego nie zrobić.

El.