54
18.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz nawet bramę zamkneli, że nie można na Nową Holandię wjechać - komu to przeszkadzało ??
okoniowaty (2026.02.18)
Yes! Yes Yes! Ulica Fromborska z Aleją Jana Pawła!!! Nareszcie!!!
(2026.02.18)
@Fffa - Dokladnie, budowac obwodnice wschodnia i dalej za szpitalem do fromborskiej i modrzewiny, za 10 lat do mostu w nowakowie i do E7,Elblag ring - i mowie calkiem serio.
(2026.02.18)
Albo nauczyć się parkować, ewentualnie kupić sobie samochód z kamerą cofania. A przecież wystarczy żądać.
(2026.02.18)
na saperów trzab nei tylko położyć asfalt ale i jąposzerzyć, zwłaszcza na odcinku od Mierosławskiego w dół, bo skręcajacy w lewo w stronę łęczyckiej blokują często przejazd tym skręcającym w prawo albo trzeba ich mijać na centymetry.
Stary Elbląg (2026.02.18)

info

7  
  2
Wiosną okaże się, że chodniki w mieście wymagają remontu, bo nieuprzątnięty lód je rozsadził.
33 (2026.02.18)

info

6  
  0
Prawie wszyscy narzekają i wymieniają inne pilne tematy drogowe w Elblągu z którymi się zgadzam, bo latami niewiele się działo, tylko Ratusz na czele z rowerzystą Kammem kazał nam poruszać się komunikacją miejską, a raczej przesiadać się na rower. Ulice były zwężane, parkingi ograniczane, a kierowcy nie słuchali się bo kupowali auta i co gorsza nimi jeżdzili, a chodniki coraz bardziej puste. Ciekawa jest zapowiedż nowych inwestycji tylko zadziwia mnie niewielki koszt budowy łącznika Fromborska - Modrzewina Północ / J. P.II / Skoro to tylko te kilka mln. to czemu przez 20 lat tego nie zrobiono wcześniej i dlaczego brak info o Obwodnicy Wschodniej.
(2026.02.18)

info

10  
  1
Za 15 lat może skończyć, a skoro jedno rondo robią pol roku
(2026.02.19)

info

1  
  0
Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.
PŁYTY DROGOWE (2026.02.19)
@Garnizon - Dyrekcja zamknie furtkę od strony boiska i dzieci nie będą chodziły po ul. Garnizonowej, tylko ulicą jasną. Rozwiązałem problem !!! Miszcz :)
DawidRRR (2026.02.19)