A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz nawet bramę zamkneli, że nie można na Nową Holandię wjechać - komu to przeszkadzało ??
Yes! Yes Yes! Ulica Fromborska z Aleją Jana Pawła!!! Nareszcie!!!
@Fffa - Dokladnie, budowac obwodnice wschodnia i dalej za szpitalem do fromborskiej i modrzewiny, za 10 lat do mostu w nowakowie i do E7,Elblag ring - i mowie calkiem serio.
Albo nauczyć się parkować, ewentualnie kupić sobie samochód z kamerą cofania. A przecież wystarczy żądać.
na saperów trzab nei tylko położyć asfalt ale i jąposzerzyć, zwłaszcza na odcinku od Mierosławskiego w dół, bo skręcajacy w lewo w stronę łęczyckiej blokują często przejazd tym skręcającym w prawo albo trzeba ich mijać na centymetry.
Wiosną okaże się, że chodniki w mieście wymagają remontu, bo nieuprzątnięty lód je rozsadził.
Prawie wszyscy narzekają i wymieniają inne pilne tematy drogowe w Elblągu z którymi się zgadzam, bo latami niewiele się działo, tylko Ratusz na czele z rowerzystą Kammem kazał nam poruszać się komunikacją miejską, a raczej przesiadać się na rower. Ulice były zwężane, parkingi ograniczane, a kierowcy nie słuchali się bo kupowali auta i co gorsza nimi jeżdzili, a chodniki coraz bardziej puste. Ciekawa jest zapowiedż nowych inwestycji tylko zadziwia mnie niewielki koszt budowy łącznika Fromborska - Modrzewina Północ / J. P.II / Skoro to tylko te kilka mln. to czemu przez 20 lat tego nie zrobiono wcześniej i dlaczego brak info o Obwodnicy Wschodniej.
Za 15 lat może skończyć, a skoro jedno rondo robią pol roku
Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.
@Garnizon - Dyrekcja zamknie furtkę od strony boiska i dzieci nie będą chodziły po ul. Garnizonowej, tylko ulicą jasną. Rozwiązałem problem !!! Miszcz :)