UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawie wszyscy narzekają i wymieniają inne pilne tematy drogowe w Elblągu z którymi się zgadzam, bo latami niewiele się działo, tylko Ratusz na czele z rowerzystą Kammem kazał nam poruszać się komunikacją miejską, a raczej przesiadać się na rower. Ulice były zwężane, parkingi ograniczane, a kierowcy nie słuchali się bo kupowali auta i co gorsza nimi jeżdzili, a chodniki coraz bardziej puste. Ciekawa jest zapowiedż nowych inwestycji tylko zadziwia mnie niewielki koszt budowy łącznika Fromborska - Modrzewina Północ / J. P.II / Skoro to tylko te kilka mln. to czemu przez 20 lat tego nie zrobiono wcześniej i dlaczego brak info o Obwodnicy Wschodniej.