UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.

PŁYTY DROGOWE

Anuluj