UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.
PŁYTY DROGOWE
Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.
PŁYTY DROGOWE