UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fffa - Dokladnie, budowac obwodnice wschodnia i dalej za szpitalem do fromborskiej i modrzewiny, za 10 lat do mostu w nowakowie i do E7,Elblag ring - i mowie calkiem serio.


Anuluj