Wybrany wątek opinii

Też pytam co z ulicą Garnizonową? Dzieciaki po ciemku do szkoły chodzić muszą po drodze z płyt od 40lat. Wygrała ulica swego czasu Budżet Obywatelski i nic nie zrobili zgodnie propozycją oświetlenia i chodnika. A co do Saperów to chodnik też zrobią w końcu przy Urzędzie Pracy i Starostwie? Nogi połamać można.
Garnizon (2026.02.18)
@Garnizon - Dyrekcja zamknie furtkę od strony boiska i dzieci nie będą chodziły po ul. Garnizonowej, tylko ulicą jasną. Rozwiązałem problem !!! Miszcz :)
DawidRRR (2026.02.19)
@Garnizon - Dyrekcja zamknie furtkę od strony boiska i dzieci nie będą chodziły po ul. Garnizonowej, tylko ulicą jasną. Rozwiązałem problem !!! Miszcz :)
DawidRRR (2026.02.19)
Powrót do komentarzy